سوالات متداول صنعت سنگ شکن

1.      انواع سنگ شکن معدن چیست؟

سنگ شکن های معادن به طور کلی به سه دسته اولیه ، ثانویه و ثالثیه تقسیم میشود.

در معادن خردایش سنگ از سنگ شکن فکی (Jaw crusher) به عنوان سنگ شکن اولیه ، از سنگ شکن های ضربه ای (Impact crusher)  شامل سنگ شکن کوبیت و سنگ شکن بهرینگر HS و سنگ شکن های مخروطی (cone crusher) به عنوان سنگ شکن ثانویه و از ماسه ساز خرگوشی ، ماسه ساز دوطرفه (کوبیت دوطرفه) و سنگ شکن غلطکی مانند والس به عنوان سنگ ثالثیه استفاده میشود.

2.      مقاومترین جنس چکش سنگ شکن چیست؟

به ترتیب آلیاژ های چدن های کروم، چدن نایهارد، منگنزی مولیبدن دار و منگنزی ساده مقاومترین آلیاژ چکش و قطعات داخلی انواع سنگ شکن ها هستند.

قطعات داخلی انواع سنگ شکن به دلیل آنکه مستقیما با سنگ برخورد دارد از آلیاژ هایی مقاوم به فرسایش و خردایش ریخته گری میشوند که متناسب با آنکه هر قطعه برخورد بیشتری با سنگ داشته باشد از آلیاژ مقاومتری تولید میشود که قیمت تمام شده آن نیز بالاتر میرود.

3.      قیمت سنگ شکن یا خط خردایش سنگ چقدر است؟

قیمت خط خردایش سنگ و دستگاه های سنگ شکن با توجه به ابعاد بار ورودی، سختی سنگ، نوع سنگ، میزان تولید و کیفیت ساخت محاسبه میشود و نمیتوان به صورت پیش فرض عددی برای آن درنظر گرفت. جهت مشاوره و دریافت قیمت سنگ شکن با کارشناسان ما تماس بگیرید.

4.      ضمانت ، گارانتی و مرجوعی لوازم سنگ شکن به چه صورت است؟

لوازم و دستگاه های کارگاه های خردایش سنگ متناسب با نوع هر تجهیز و دستگاه دارای ضمانت و گارانتی جداگانه هستند که البته زمان آن متناسب با سازندگان مختلف نیز متفاوت است. ضمانت و گارانتی در دستگاه های سنگ شکن شامل زمان کارکرد، استاندارد بودن و عدم شکست برای قطعات غیر مصرفی (دائمی) و قطعات مصرفی به طور جداگانه میباشد.

سوالات متداول

سوالات متداول

5.      زمان ساخت خط خردایش سنگ کامل چقدر است؟

زمان تولید خط خردایش سنگ کامل متناسب با تعداد دستگاه ها، مقدار تولید خط مورد نظر، کیفیت ساخت، جنس و برند قطعات داخلی مصرفی و نحوه پرداخت مشتری محاسبه میشود و نمیتوان زمان مشخصی به صورت پیش فرض برای آن درنظر گرفت. جهت مشاوره و دریافت قیمت با کارشناسان ما تماس بگیرید.

6.      نحوه ارسال قطعات ، تجهیزات و دستگاه های سنگ شکن چگونه است؟

قطعات و تجهیزات و دستگاه های سنگ شکن متناسب با تعداد شکل و وزن کلی از طریق باربری ها، توسط ماشین های حمل بار سبک از قبیل پیکان وانت و نیسان و همچنین توسط ماشین های حمل بار سنگین از قبیل خاور و کامیون های سنگین به محل معدن حمل میشوند که به ترتیب هر کدام این شیوه ها هزینه تمام شده بیشتری دارند. لازم به ذکر است هزینه حمل و جابجایی به عهده مشتری محترم میباشد.

7.      با قطعات مصرفی کارکرده و دستگاه های سنگ شکن فرسوده شده چکار کنیم؟

بیکران صنعت تمام قطعات مصرفی شکسته و فرسوده شده را با قیمت روز به جنس ضایعات آن قطعه از معدن دار محترم خریداری میکند، همچنین با معرفی و پیگیری کار شما در کارگاه های متخصص در زمینه تعمیر سنگ شکن به شما معدن دار محترم کمک میکنیم دستگاه های فرسوده شده خود را با کمترین هزینه تعمیر و یا با مناسبترین قیمت به فروش برسانید.