بعد از سالها تجربه در زمینه تامین تجهیزات صنعتی و ساخت انواع ماشین آلات در حوزه صنعت معدن و راهسازی ، همچنین همکاری با شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی پیمانکار و مجری پروژه های معدنی مانند شرکت های زیرمجموعه قرارگاه خاتم ، مس سرچشمه ، سنگ آهن مرکزی و بسیاری کسب و کارهای خصوصی داخلی در استانهای مختلف ایران عزیز ، همچنین سابقه همکاری در زمینه ساخت دستگاه وتامین انواع تجهیزات حوزه معدن برای همکاران صنعتگرمان در کشورهای عراق ، ازبکستان ، تاجیکستان و آذربایجان ، یک گام به جلو برداشته ایم و بستری برای تسهیل بیشتر تامین لوازم و تجهیزات برای صنعتگران داخلی فراهم کردیم.

ارائه اطلاعات فنی کامل ، ایجاد دسترسی آسان خریدار به برند های مختلف و امکان مقایسه پیشرفته محصولات از اهداف اصلی ما است.

تعیین قیمت و شرایط ارسال کالا در شرایط کاملا رقابتی و توسط تامین کننده معتبر و با صلاحیت صورت میگیرد.

امکان ثبت سفارش خرید به 3 شیوه مختلف در بیکران صنعت برای مشتریان محترم فراهم شده ؛ شما میتوانید هم با تماس تلفنی ، هم با ارسال لیست تجهیزات در واتساپ و هم ثبت سفارش در سایت برای ما سفارشتون رو بفرستین.

بیکران صنعت امکان دریافت اطلاعات فنی را هم به صورت آنلاین در صفحات وب و هم به صورت مشاوره تلفنی رایگان برای مشتریان محترم فراهم کرده است، پس اگر احساس کردین اطلاعات محصول مورد نظرتون کافی نیست ، با ما تماس بگیرید یا درخواست مشاوره ثبت کنید. کارشناسان فنی ما در اسرع وقت برای مشاوره فنی رایگان پاسخگوی شما هستند.

بیکران صنعت ارسال کالا در زمان بندی مشخص شده و ضمانت عملکرد ، متناسب با نوع هر تجهیزات و گارانتی مرجوعی کالا یا وجه را تضمین میکند.

تلاش ما براین است تا محدودیت ها و موانع تامین و خرید را برای صنعتگران و کسب و کار های فعال در سراسر کشور هرچه کمتر کنیم تا بتوانند دقیقا لوازم، تجهیزات و ابزار مورد نیاز خودشون رو خریداری کنند.

ایجاد سیستم توزیع محصول کارآمد ، ارائه خدمات پس از فروش بهتر و حمایت از خواسته های عمومی و اختصاصی مشتریان محترم از اهداف بند مدت مجموعه است.